Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem laminowanych blatów kuchennych o szerokości 60 cm firmy Pfleiderer.

Grupa Pfleiderer jest wiodącym europejskim producentem wyrobów drewnopochodnych, osiągającym roczne obroty na poziomie ok. 1 miliarda euro i zatrudniającym blisko 3 500 pracowników. Firma ma główną siedzibę we Wrocławiu (Polska) oraz w Neumarkt in der Oberpfalz (Niemcy). Pfleiderer posiada dziewięć zakładów produkcyjnych w Niemczech i w Polsce oraz oddziały sprzedażowe w Anglii, Holandii, Szwajcarii, Francji i Polsce. Grupa Pfleiderer jest notowana na warszawskiej giełdzie jako Pfleiderer Group S.A.

Blat roboczy wykonany jest z płyty wiórowej zgodnie z EN 312. Strona dekoracyjna oklejona wysokiej jakości HPL Duropal, spód zabezpieczoy papierem przeciwprężnym. Przednia krawędź blatu Classic ma promień zaoblenia 6 mm. Tylna krawędź jest zabezpieczona obrzeżem ochronnym.

Obszary zastosowania: Blaty robocze laminowane "60" mają zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest jak największa wytrzymałość i trwałość. Z powodu ich zalet higienicznych można ich użyć w nowoczesnych kuchniach i łazienkach, stołówkach i lokalach gastronomicznych, jak również w gabinetach lekarskich, laboratoriach i sklepach oraz w miejscach pracy w przemyśle i handlu.

Obróbka: za pomocą narzędzi z ostrzami z węglików spiekanych na standardowych maszynach do obróbki drewna.

W naszej ofercie są blaty kuchenne laminowane o szerokości 60 cm i grubości 38 mm. Płyty są dostępne w formacie 4100x600 mm.

Informacja handlowa (sprawdź dostępność):

Blaty kuchenne laminowane 60 -  Cennik Blatów

Blaty kuchenne laminowane o szerokości 60 cm firmy Pfleiderer dostępne są w poniższej kolorystyce.

Dekory drewnopodobne

Dekory kreatywne

Dekory jednobarwne

Dekory kamienne

---  Pełna oferta do obejrzenia w oddziałach firmy  ---