Oferujemy płyty MDF laminowane jednostronnie i dwustronnie firm Kronospan, Swiss Krono oraz Egger.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych wykorzystującym zaawansowaną technologię. Produkcja oparta jest na ponad 40 zakładach na całym świecie. Produkty Kronospan mają szerokie zastosowanie w branży podłóg, mebli i renowacji.

Swiss Krono to jeden z największych producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Jest częścią Swiss Krono Group łączące różnorodność oferty z najwyższą jakością produktów. Swiss Krono eksportuje swoje produkty do 50 krajów na wszystkich kontynentach.

MDF laminowany to płyta MDF pokryta dekoracyjnym papierem impregnowanym żywicą. Płyta MDF laminowana nadaje się do zastosowania w produkcji wysokiej jakości mebli oraz projektów wnętrz. Rdzeń materiału składa się z włókien drzewnych, dając płaską i gładką powierzchnię, wysoką gęstość i stabilność, co czyni go doskonałym do obróbki. Jest dostępny w różnych grubościach, wzorach oraz z jedno lub dwustronnym wykończeniem dekoracyjnym.

Charakterystyka

- Bardzo dobra jakość powierzchni
- Idealnie przystosowane do montażu łączników i okuć
- Wysoka wytrzymałość na gięcie i rozciąganie poprzeczne
- Doskonałe profilowanie
- Możliwość rowkowania i frezowania

Zastosowanie

- Fronty mebli kuchennych wysokiej klasy
- Półki wysokiej jakości
- Okładziny ścienne
- Panele dekoracyjne

Oferujemy płyty MDF jednostronnie laminowane o grubościach od 16 do 19 mm oraz płyty MDF dwustronnie laminowane o grubościach od 6 do 22 mm.

Płyty MDF laminowane -  Cennik płyt

---  Pełna oferta do obejrzenia w oddziałach firmy  ---