W ofercie mamy listwy przyblatowe renomowanej, polskiej firmy Thermoplast.

Thermoplast to firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji profili z tworzyw sztucznych. Wysoka jakość produkcji poparta jest certyfikatami według norm zarządzania jakością ISO 9001 i norm zarządzania środowiskowego ISO 14001. Nowoczesne rozwiązania, najnowsze trendy i idealne dopasowania kolorystyczne oraz najwyższa jakość profili meblowych ugruntowały silną pozycję Thermoplast na rynku.

Listwy przyblatowe to estetyczne wykończenie powierzchni użytkowej w kuchni między ścianą a blatem kuchennym. Konstrukcja listew przyblatowych gwarantuje prosty montaż oraz doskonałe przyleganie listwy do blatu i do ściany. Thermoplast posiada bogatą ofertę listew przyblatowych wraz z akcesoriami wykończeniowymi (narożniki wewnętrzne, zewnętrzne oraz zakończenia). Profile wykonane są z najlepszych materiałów i pozwalają długo cieszyć się nienaganną jakością, a nowoczesny design i szeroka gama kolorystyczna zaspokoi gusta najbardziej wymagających klientów.

Listwy przyblatowe Thermoplast to nieodzowny element wykończeniowy każdej kuchni. Wykonane z najlepszych materiałów pozwalają długo cieszyć się nienaganną jakością. Kolorystyka idealnie dobrana do dekorów blatów kuchennych przodujących producentów w Polsce.

Pełna oferta (sprawdź dostępność):

Listwy przyblatowe -  

---  Pełna oferta do obejrzenia w oddziałach firmy  ---