Firma GTV oferuje rozwiązania, które ułatwiają zarządzanie kuchnią i adaptuje ją do potrzeb użytkowników. Dzięki nowoczesnemu systemowi możesz wprowadzić ład do kuchni i mieć wszystko pod ręką.

Modern Box to system GTV dla szuflad z bokami metalowymi. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom daje wiele możliwości aranżacji przestrzeni – posiada szuflady wewnętrzne, które można wmontować w szafki typu cargo. Maksymalne obciążenie szuflad to aż 40 kg. System zapewnia pełny wysuw szuflady, dzięki czemu wszystko jest zawsze pod ręką.

Axis to nowa jakość szuflad i przykład funkcjonalnego designu firmy GTV. Rozwiązanie, które optymalizuje zarządzanie i adaptację kuchni do wymagań użytkowników. Dzięki nowoczesnemu systemowi możesz wprowadzić ład do kuchni i mieć wszystko pod ręką. System wyróżnia się elegancką i delikatną formą. Ultracienki płaszcz boczny nadaje dystynkcji i klasy oraz sprawia, że szuflada nabiera lekkości. System Axis jest wytrzymały na obciążenia nawet do 40 kilogramów. Dzięki możliwości pełnego wysuwu szuflady Axis łatwo sięgniesz po głębiej umieszczone przedmioty.

Przykłady oferty szuflad z bokami metalowymi GTV -  

---  Pełna oferta do obejrzenia w oddziałach firmy  ---