Oferujemy płyty MDF wilgocioodporne firm Kronospan oraz Swiss Krono.

Kronospan jest wiodącym na świecie producentem paneli drewnopochodnych wykorzystującym zaawansowaną technologię. Produkcja oparta jest na ponad 40 zakładach na całym świecie. Produkty Kronospan mają szerokie zastosowanie w branży podłóg, mebli i renowacji.

Swiss Krono to jeden z największych producentów płyt i wyrobów drewnopochodnych. Jest częścią Swiss Krono Group łączące różnorodność oferty z najwyższą jakością produktów. Swiss Krono eksportuje swoje produkty do 50 krajów na wszystkich kontynentach.

Płyta MDF (płyta o średniej gęstości) to płyta wykonana z włókien drzewnych związanych żywicą pod wysokim ciśnieniem i wysokiej temperaturze. MDF to nienośny produkt do użytku wewnętrznego w suchych warunkach. Szlifowany w celu uzyskania bardzo drobnej powierzchni, MDF nadaje się do różnych powłok - licowania, laminowania, malowania i lakierowania. MDF surowy może być używany jako materiał do zastąpienia drewna stosowanego jako nienośne okładziny  w ścianach, sufitach, ściankach działowych itp.

Charakterystyka

- Dobre parametry mechaniczne
- Wysoka stabilność
- Jednorodna charakterystyka
- Małe spęcznienie na grubości
- Doskonałe do laminowania, malowania, fornirowania i foliowania

Zastosowanie

- Produkcja mebli
- Ściany działowe
- Okładziny i panele
- Ramy mebli tapicerowanych
- Drzwi kuchenne
- Opakowania

Oferujemy płyty MDF surowe o grubościach od 6 do 44 mm. W ofercie mamy również MDF czarny w masie o grubości 19 mm.

Płyty MDF surowe -  Cennik płyt

---  Pełna oferta do obejrzenia w oddziałach firmy  ---